Logo winkelcentrum Meerzicht
Icon back
Terug naar overzicht

Brief van de aannemer

Omdat er mensen zijn die de brief van aannemer Batenburg niet ontvangen hebben, volgt hieronder de tekst van deze brief.

------

Met deze brief willen wij u als directe omwonende informeren over de start van de  bouwwerkzaamheden van de 86 (huur)appartementen Meerzicht te Zoetermeer. Voor onze opdrachtgever Woonhave mogen wij dit project gaan realiseren. Het gebouw komt op de plek van het kantoorpand tussen winkelcentrum “Meerzicht” en het tramstation “Meerzicht”.

Voordat wij kunnen starten met de nieuwbouwwerkzaamheden, zal het bestaande kantoorpand gesloopt gaan worden. Nu de gemeente onze plannen heeft goedgekeurd, zijn wij voornemens om vanaf 16 maart 2026 te starten met de sloopwerkzaamheden, dit zal ongeveer 3 maanden duren.

Kort hiervoor zullen wij beginnen met het inrichten van de bouwplaats door bouwhekken te gaan plaatsen. Nadat de sloop gereed is zullen we ongeveer een maand nodig hebben om de laatste zaken te regelen, waarna we vanaf juli 2026 hopen te gaan starten met de eerste nieuwbouwwerkzaamheden.

Vervolgens denken wij rond de 2 jaar nodig te hebben om het project te realiseren en op te leveren aan onze opdrachtgever.  In verband met de bouwwerkzaamheden zal er mogelijk zo nu en dan (geluid)hinder kunnen ontstaan. Wij zullen trachten dit tot een minimum te beperken. De bewoners van de direct naastgelegen appartementen willen wij tijdens de werkzaamheden via de VVE op de hoogte houden.

Wij hopen op uw begrip voor het mogelijke ongemak. Mochten er tijdens deze periode toch vragen of opmerkingen zijn, dan kunt u zich tijdens de bouw bij de uitvoerder in de bouwkeet melden of bellen naar kantoor op 010-5243311.